Adres e-mail

Hasło

zapomniałeś hasło?

Infratel

Infratel Operator Infrastrukturalny Sp. z o.o. należy do Grupy Technitel Polska. Firma działa w branży telekomunikacyjnej na kilku polach. Oferuje kompleksowe usługi dla jednostek samorządów terytorialnych w zakresie zarządzania infrastrukturą telekomunikacyjną (sieci telekomunikacyjne miedziane i światłowodowe naziemne i podziemne, telekomunikacyjne urządzenia aktywne wraz z urządzeniami zasilającymi, radiowe stacje bazowe zrealizowane w różnych technologiach). Firma świadczy także usługi dzierżawy infrastruktury telekomunikacyjnej (miejsce w kanalizacji telekomunikacyjnej, ciemne włókna) oraz usługi dzierżawy łączy cyfrowych innym operatorom na obszarze Polski.

INFORMACJA O FIRMIE

W ofercie można również znaleźć usługę backup’ów dla transmisji cyfrowych w oparciu o technologie satelitarne, oraz rozwiązania pozwalające na sieciowanie rozproszonych lokalizacji za pośrednictwem systemów satelitarnego dostępu do Internetu, w tym w sieci wydzielonej, dedykowanej dla jednego kontrahenta.

Dodatkowo Infratel jest dystrybutorem usług szerokopasmowego dostępu do Internetu dostarczanego drogą satelitarną na obszarze całej Polski, szczególnie w miejscach trudno dostępnych i nisko zaludnionych, gdzie nie można połączyć się z siecią za pomocą infrastruktury naziemnej, ze względu na nieopłacalność stosowania standardowych technologii kablowych oraz radiowych naziemnych.

REPREZENTANT FIRMY W ZWIĄZKU

 

Informacje o związku

Członkowie

Ustawodawstwo

projekt i realizacja: strony internetowe kielce NET-atak.pl