Adres e-mail

Hasło

zapomniałeś hasło?

Novandum Consulting Sp. z o.o.

Novandum Consulting Sp. z o.o.jest firmą konsultingową i finansową założoną i w 100 % kontrolowaną przez jej prezesa, Cristiano Pinzauti.

INFORMACJA O FIRMIE

Novandum Consulting Sp. z o.o.działa jako typowy „holding” i zajmuje się też konsultingiem, szczególnie dla firm przez nią kontrolowanych. Między nimi jest D1Soft Poland Sp. z o.o. (poprzednio Datafirst PL), firma informatyczna, która importuje, instaluje i serwisuje specjalistyczne oprogramowania: najnowsze jest produktem dla logistyki (transport i zarządzanie magazynami).

REPREZENTANT FIRMY W ZWIĄZKU

Cristiano Pinzauti - manager i przedsiębiorca europejski, z włoską narodowością i paszportem, mieszkający w Polsce.

Cristiano Pinzauti urodził się w Rzymie i uzyskał dyplom Nauk Politycznych (o kierunku ekonomicznym) w Turynie i MBA (Univ. Bocconi, Mediolan). Był też stypendystą w Georgia Tech (Atlanta , USA). Pracował w sektorze informatycznym przez ponad 30 lat. Zanim został prezesem Olivetti Solutions (Polska), był Managing Director Olivetti Office (Belgia). Po sprzedaży Olivetti Solutions firmie Wang, był przez kilka lat prezesem Wang Polska i następnie tej samej spółki pod nową nazwą Getronics Polska.

Aktualnie jest między innymi prezesem Novandum Consulting i D1Soft Poland, których jest właścicielem.

Od dawna jest jednym z wiceprezydentów Konfederacji Lewiatan i Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Polsce. Przez wiele lat był prezesem PKPP Informatyki i Telekomunikacji, dziś Zw. Pracodawców Technologii Cyfrowych (którego obecnie jest członkiem Rady Nadzorczej). Reprezentuje Włoską Izbę Handlową w stowarzyszeniu International Group of Chambers of Commerce in Poland.

Jest rotarianinem od 1997 roku i aktualnie oficerem dystryktu Rotary “Polska, Ukraina i Białoruś”. Na SGH (Warsaw School of Economics) jest przewodniczącym komitetu doradców CEMBA, Canadian Polish Master of Business Administration.

W czerwcu 2001 został uhonorowany tytułem Cavaliere della Repubblica Italiana (Kawaler Republiki Włoskiej). Od 2009 jest członkiem Accademia Italiana della Cucina (Włoskiej Akademii Kuchni).

 

Informacje o związku

Członkowie

Ustawodawstwo

projekt i realizacja: strony internetowe kielce NET-atak.pl