Adres e-mail

Hasło

zapomniałeś hasło?

EMC Computer Systems Poland Sp. z o.o.

EMC Computer Systems Poland Sp. z o.o. jest światowym liderem pomagającym firmom i dostawcom usług informatycznych przekształcać ich infrastrukturę IT i dostarczać ją w modelu IT as a service. Podstawę tej transformacji stanowi cloud computing. Innowacyjne produkty i usługi EMC przyspieszają transformację informatyki w kierunku chmury, pomagając działom IT przechowywać, zarządzać, zabezpieczać i analizować najcenniejszy zasób w firmie – dane – w bardziej elastyczny, bezpieczny i tani sposób.

INFORMACJA O FIRMIE

EMC Computer Systems Poland Sp. z o.o. współpracuje z organizacjami z całego świata, ze wszystkich branż, z sektora publicznego i prywatnego, niezależnie od wielkości — od debiutantów po firmy notowane w rankingu Fortune 500. Wśród naszych klientów znajdują się banki, firmy z branży usług finansowych, przedsiębiorstwa produkcyjne, instytucje opieki zdrowotnej, placówki nauk przyrodniczych, dostawcy usług internetowych i telekomunikacyjnych, linie lotnicze i firmy przewozowe, instytucje edukacyjne, agencje rządowe i wiele innych. EMC oferuje swe produkty i usługi klientom w ponad 100 krajach.

REPREZENTANT FIRMY W ZWIĄZKU

Adam Wojtkowski nowym dyrektorem generalnym EMC Poland

Adam Wojtkowski jest związany z branżą informatyczną od ponad 15 lat. Przed przejściem do firmy EMC pracował w firmie Dell jako dyrektor działu sprzedaży do dużych przedsiębiorstw. Wcześniej, przez 6 lat, pracował w firmie Cisco, ostatnio na stanowisku dyrektora działu rozwoju sprzedaży do sektora telekomunikacyjnego odpowiedzialnego za region Europy Środkowo-Wschodniej i Bliskiego Wschodu. Adam Wojtkowski pracował również w Telekomunikacji Polskiej S.A. na stanowisku dyrektora departamentu centralnego i był odpowiedzialny za zarządzanie procesami budowy oferty usługowej TP S.A. Karierę zawodową rozpoczynał w firmie Ericsson jako kierownik działu marketingu produktów sieci stacjonarnych a później dyrektor działu sprzedaży do sektora operatorskiego. Adam Wojtkowski ukończył Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej.

Żródło zdjęcia: dzięki uprzejmości Great Place to Work(R) Institute Polska

Informacje o związku

projekt i realizacja: strony internetowe kielce NET-atak.pl