Adres e-mail

Hasło

zapomniałeś hasło?

Microsoft

Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą usług i urządzeń dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych, które pomagają w pełni realizować ich potencjał.

 

 

INFORMACJA O FIRMIE

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 100 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym około 350 osób w Polsce.

 

Wśród sztandarowych produktów oferowanych przez Microsoft znajduje się system operacyjny Windows, z którego korzysta obecnie blisko 1,5 mld użytkowników na całym świecie.

 

Kluczową pozycję w portfolio firmy zajmuje Microsoft Office, powszechnie używany zestaw aplikacji wspierających komunikację i produktywność. Jest on dostępny w formie tradycyjnego oprogramowania instalowanego na urządzeniu z dowolnym systemem operacyjnym, takim jak Mac OS X, iOS czy Android.

 

Microsoft jest liderem w zakresie rozwiązań dostarczanych w formie usług w modelu cloud computing i jako jedyny dostawca posiada kompleksową ofertę zarówno infrastruktury, platformy programistycznej oraz aplikacji w chmurze obliczeniowej. Rozwiązania chmurowe oferowane przez Microsoft mogą być dostarczane klientom w modelu chmury publicznej, ale również chmury prywatnej oraz hybrydowej.


Adresy

Microsoft Corporation

One Microsoft Way
Redmond, WA 98052-7329 USA
Telefon: 001-425-882-8080
Fax: 001-425-706-7329
www.microsoft.com

 


Microsoft Polska

Al. Jerozolimskie 195A
02-222 Warszawa
Telefon: (22) 594 10 00*
Fax: (22) 594 1002
www.microsoft.com/poland/

REPREZENTANT FIRMY W ZWIĄZKU

Piotr Marczuk - Dyrektor ds. Polityki Korporacyjnej.

Jest absolwentem prawa Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Do zespołu polskiego oddziału Microsoft dołączył w kwietniu 2008 roku. Pełni funkcję Dyrektora ds. Polityki Korporacyjnej, odpowiedzialnego za współpracę z przedstawicielami administracji publicznej, biznesu oraz organizacji pozarządowych. Piotr odpowiada również za wsparcie lokalnych oddziałów Microsoftu w zakresie współpracy z organami administracji w takich krajach jak Ukraina, Estonia, Łotwa, Litwa, Kazachstan, Grecja, Cypr oraz Malta. Od 1998 roku związany był zawodowo z firmą British American Tobacco, gdzie przez wiele lat zajmował różne stanowiska związane z polityką korporacyjną firmy. Od 2005 roku obejmował stanowisko Social Reporting Managera w Brukseli.

 

Piotr Marczuk

Wiceprezes PZPPIiT

Piotr Marczuk jest absolwentem prawa Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie.

Do zespołu polskiego oddziału Microsoft dołączył w kwietniu 2008 roku. Pełni funkcję Dyrektora ds. Polityki Korporacyjnej, odpowiedzialnego za współpracę z przedstawicielami administracji publicznej, biznesu oraz organizacji pozarządowych. Piotr odpowiada również za wsparcie lokalnych oddziałów Microsoftu w zakresie współpracy z organami administracji w takich krajach jak Ukraina, Estonia, Łotwa, Litwa, Kazachstan, Grecja, Cypr oraz Malta. Od 1998 roku związany był zawodowo z firmą British American Tobacco, gdzie przez wiele lat zajmował różne stanowiska związane z polityką korporacyjną firmy. Od 2005 roku obejmował stanowisko Social Reporting Managera w Brukseli.

 

Informacje o związku

Członkowie

Ustawodawstwo

projekt i realizacja: strony internetowe kielce NET-atak.pl