Adres e-mail

Hasło

zapomniałeś hasło?

Google Poland sp. z o.o.

Google

Globalna firma technologiczna, założona w 1998 r. obecnie będąca jedną z najbardziej znanych na świecie marek. Rozwiązania technologiczne Google obejmują popularne narzędzia wyszukiwania internetowego, programy reklamowe, aplikacje, systemy komunikacji mobilnej i systemy operacyjne.

 

INFORMACJA O FIRMIE

 

Globalna firma technologiczna, założona w 1998 r. przez doktorantów Uniwersytetu Stanforda Larry’ego Page’a i Sergeya Brina. 

 

Misją Google jest porządkowanie światowych zasobów informacji, aby stawały się one powszechnie dostępne i użyteczne. Rozwiązania technologiczne Google obejmują popularne narzędzia wyszukiwania internetowego, programy reklamowe, aplikacje, systemy komunikacji mobilnej i systemy operacyjne. Innowacje Google w dziedzinie wyszukiwania w Internecie oferują milionom ludzi na całym świecie codzienny dostęp do informacji. Dzięki użyteczności i prostocie obsługi wyszukiwarki, Google jest jedną z najbardziej znanych na świecie marek. Program Google w zakresie reklamy w wyszukiwarkach przynosi wymierne rezultaty wszelkiej wielkości firmom, a jednocześnie poprawia jakość korzystania z sieci przez jej użytkowników. 

 

Siedziba Google znajduje się w Dolinie Krzemowej. W Polsce Google ma biura w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu, prowadząc działalność biznesową oraz badawczo-rozwojową w zakresie najważniejszych technologii Google. 

 

W Polsce Google prowadzi m.in. akcję edukacyjną dla MŚP www.internetowarewolucja.pl. Zobacz też raport o gospodarce internetowej: www.polskainternetowa.pl.  

 

REPREZENTANT FIRMY W ZWIĄZKU

Agata Wacławik-Wejman - Dyrektor ds. publicznych i relacji rządowych, Google

Agata zarządza sprawami polityki publicznej oraz relacji rządowych Google w Polsce, a ostatnio również w innych państwach regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Ma wieloletnie doświadczenie zawodowe z sektora rządowego, finansowego i spraw międzynarodowych. Była członkiem zarządu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych oraz prawnikiem w Banku Światowym w Waszyngtonie I w Trybunale Konstytucyjnym. Agata jest współzałożycielką think tanku prawniczego Inpris. Jest autorką publikacji naukowych i politycznych na temat rozwoju sektora publicznego i prywatnego, prawa rynków finansowych, ładu korporacyjnego i zarządzania w spółkach Skarbu Państwa. Jest członkiem korporacji adwokackiej stanu Nowy Jork, USA.

 

Informacje o związku

Członkowie

Ustawodawstwo

projekt i realizacja: strony internetowe kielce NET-atak.pl