Adres e-mail

Hasło

zapomniałeś hasło?

IBM Polska Sp.z o.o.

Firma IBM w 2011 r. obchodziła stulecie swojego istnienia. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie informatyczne

 

 

 

INFORMACJA O FIRMIE

 

Na polskim rynku IBM działa od 1991 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, a oddziały, między innymi, w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Firma posiada w Polsce również szereg specjalistycznych centrów, takich jak Centrum Usług IT we Wrocławiu, Laboratorium Oprogramowania i Centrum Usług Finansowo-Księgowych w Krakowie oraz Centrum Kompetencyjno-Wdrożeniowe w Gdańsku.

 

IBM współpracuje ściśle z klientami wszystkich najważniejszych sektorów gospodarki: finansowego, telekomunikacyjnego, przemysłowego, energetycznego, motoryzacyjnego, administracji publicznej, rynku MSP i innych.

 

W ogłoszonej strategii biznesowej do 2015 roku firma kładzie nacisk na analitykę biznesową, cloud computing, wzrost udziału rynków wzrostu (w tym Polski) w swoich przychodach oraz agendę budowy Mądrzejszego Świata (z ang. Smarter Planet). W jej ramach, wspólnie z Partnerami Biznesowymi, przy ścisłej współpracy z klientami, na całym świecie wdraża systemy inteligentnych miast, inteligentnego zarządzania ruchem drogowym, czy inteligentnego przesyłu energii.

 

REPREZENTANT FIRMY W ZWIĄZKU

Krzysztof Bulaszewski - Członek Zarządu IBM Polska Sp. z o.o.

Absolwent Politechniki Warszawskiej. Na poczatku pracy zawodowej związany z rozwojem informatyki w przemyśle motoryzacyjnym. Od roku 1985 na kontraktach informatycznych poza Polską: dwa lata w Stanach Zjednoczonych (bankowowść, przemysł farmaceutyczny) i w cztery lata w Kuwejcie (centralny ośrodek rządowy). Pełnił kluczową rolę w odbudowie (disaster recovery) rządowych systemów informatyczych Kuwejtu po wojnie z Irakiem (1991). W firmie IBM Polska od roku 1991. Specjalista i lider technologii mainframe w Polsce. W latach 2003-2009 dyrektor Systems and Technology Group odpowiedzialny za rozwój rynku serwerów i pamięci masowych. W latach 2009-2011 dyrektor operacyjny firmy.

Informacje o związku

Członkowie

Ustawodawstwo

projekt i realizacja: strony internetowe kielce NET-atak.pl