Adres e-mail

Hasło

zapomniałeś hasło?

Kamp Sp z o.o.

KAMP Sp. z o.o. od 2000 roku zajmuj się usługami internetowymi (hosting, administracja stron, tworzenie stron www) oraz leasingiem maszyn oraz urządzeń

 

INFORMACJA O FIRMIE

Kamp Sp z o.o. to firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych. W zależności od potrzeb dostarczamy kompletne zestawy komputerowe wraz z oprogramowaniem, projektujemy i wykonujemy sieć komputerową oraz szkolimy personel w zakresie obsługi sprzętu. Biuro kreacji internetowej przygotowuje witryny WWW, dokładając starań, by były one dodatkowym elementem podnoszącym prestiż firmy.

 

REPREZENTANT FIRMY W ZWIĄZKU

 

Aleksander Szwarc. Urodzony w 1949 r., absolwent Politechniki Warszawskiej, słuchacz Studium Podyplomowego w zakresie zarządzania SGH, szkolenia UNIDO w zakresie transferu technologii i przygotowania projektów, kursów zarządzania w Japonii i United KingdomTelecommunicationAcademy.

Posiada duże doświadczenie w projektach infrastrukturalnych i organizacji ich finansowania. W 1989 r. współzałożyciel i przez okres organizacji finansowania dla przedsiębiorstwa Wiceprezes Zarządu RP Telekom S.A. (dziś Netia S.A., notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie). Otrzymał listy z podziękowaniem z IFC (Bank Światowy) i EBOR za osobisty wkład w organizację największego wówczas finansowania dla polskiej prywatnej spółki (łącznie 170 mln dolarów amerykańskich).

Zapraszany jako mówca do udziału w wielu międzynarodowych konferencjach i seminariach, takich jak American Chamber of Commerce w Waszyngtonie, Global InfrastructureSummit w Warszawie, doroczna konferencja EBOR w Londynie, Supercomm w Nowym Orleanie. Był przewodniczącym polskiej delegacji na spotkaniu UNCTAD w sprawie handlu elektronicznego. Przez 3 kolejne kadencje Wiceprezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, mianowany przez Premiera Jerzego Buzka do Rady Telekomunikacji.

 

1999-2011 członek a następnie przewodniczący Rady Nadzorczej Banku Zachodniego WBK (notowany na GPW)  i 2011-2012 przewodniczący Rady Nadzorczej Polbank SA" i Prezes Zarządu Fundacji Necesitas, zajmującej się ochroną zabytków. Członek władz „Lewiatana”, Konfederacji Pracodawców Prywatnych. Odznaczony przez Prezydenta RP Krzyżem Zasługi.

 

 

Informacje o związku

Członkowie

Ustawodawstwo

projekt i realizacja: strony internetowe kielce NET-atak.pl