Adres e-mail

Hasło

zapomniałeś hasło?

Intel Technology Poland Sp. z o.o.

Intel - jest światowym liderem w dziedzinie komputerowej innowacji. Firma opracowuje i buduje technologie, które stanowią fundament urządzeń komputerowych współczesnego świata. Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresami newsroom.intel.com i blogs.intel.com.

 

INFORMACJA O FIRMIE

 

REPREZENTANT FIRMY W ZWIĄZKU

Dyrektorem Intela w regionie EMEA

Tomasz Klekowski funkcję dyrektora regionalnego na Europę Centralną i Wschodnią w Intel Corporation pełni od września 2006 roku. Związany z branżą IT od 1994 roku, do zespołu Intela dołączył na początku 1998 roku, by zająć się rozwojem biznesu korporacyjnego na Litwie, Łotwie i w Estonii. Po dwóch latach przejął odpowiedzialność za sprzedaż firmy w dużych sieciach handlowych (retail) w Polsce. Od lipca 2002 piastował już stanowisko dyrektora sprzedaży OEM&Retail w regionie Europy Centralnej i Wschodniej, a od września 2004 był szefem kanału sprzedaży w regionie.

Tomasz Klekowski jest absolwentem wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Wśród różnorodnych hobby wymienianych przez Tomasza Klekowskiego dominuje sport. Jest częstym uczestnikiem egzotycznych wypraw trekkingowych, lubi też żeglarstwo.

 

Informacje o związku

Członkowie

Ustawodawstwo

projekt i realizacja: strony internetowe kielce NET-atak.pl