Adres e-mail

Hasło

zapomniałeś hasło?

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland S.A. jest największą spółką informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i siódmym producentem oprogramowania w Europie według Truffle100. Jest również  liderem w budowie międzynarodowej Grupy Kapitałowej, skupiającej rentowne firmy informatyczne w Europie, Izraelu, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Japonii..

 

INFORMACJA O FIRMIE

Asseco Poland S.A. skupia się na produkcji i rozwoju innowacyjnego oprogramowania i jako największy software house z polskim kapitałem skutecznie konkuruje z liderami rynku światowego. Firma buduje i wdraża scentralizowane, kompleksowe systemy informatyczne dla sektora bankowego, z których korzysta ponad połowa banków działających w naszym kraju. Poprzez swoje spółki zależne oferuje również zaawansowane rozwiązania dla instytucji ubezpieczeniowych, wdrożone w największych firmach tego sektora na świecie. Stworzyła dedykowane systemy dla administracji publicznej, m.in. dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa czy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Oferta Asseco Poland S.A. skierowana jest także do branży energetycznej, telekomunikacji, służby zdrowia, samorządów lokalnych, rolnictwa i służb mundurowych oraz organizacji i instytucji międzynarodowych, takich jak NATO czy FRONTEX. Szerokie i udokumentowane kompetencje w zakresie rozwiązań ERP i Business Intelligence pokrywają wszystkie sektory gospodarki dopełniając ofertę produktową Asseco Poland S.A. i stawiają ją w gronie najbardziej wszechstronnych dostawców IT.
Grupa Asseco zatrudnia ponad 14.000 osób, w tym ok. 4.500 pracowników w Polsce.
Asseco Poland S.A. prowadzi aktywną działalność sponsoringową. Finansowo i rzeczowo wspiera instytucje związane ze sportem, kulturą, sztuką, a także rozwój samorządów lokalnych. Akcje sponsoringowe mają charakter długofalowy, zorientowane są na budowanie trwałych relacji z beneficjentami.
 
Asseco Poland S.A. jako sponsor aktywnie uczestniczy w konkursach dla młodych, zdolnych informatyków, zarówno na poziomie szkolnym, jak i akademickim. Do najważniejszych działań sponsoringowych należą:
 •  Asseco Resovia Rzeszów - drużyna siatkarzy
 •  Asseco Prokom Gdynia - drużyna koszykarzy
 •  Sopocki Klub Tenisowy
 •  Festiwal Muzyczny w Łańcucie
 •  Olimpiada Informatyczna
 •  Fundacja Rozwoju Bankowości Spółdzielczej
 •  Fundacja „AKOGO?”
 •  Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”
 •  Fundacja TVN „nie jesteś sam”

REPREZENTANT FIRMY W ZWIĄZKU

Informacje o związku

Członkowie

Ustawodawstwo

projekt i realizacja: strony internetowe kielce NET-atak.pl