Adres e-mail

Hasło

zapomniałeś hasło?

Czlonkowie

Asseco Poland S.A.
Asseco Poland S.A. jest największą spółką informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i siódmym producentem oprogramowania w Europie według Truffle100. Jest również  liderem w budowie międzynarodowej Grupy Kapitałowej, skupiającej rentowne firmy informatyczne w Europie, Izraelu, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Japonii..  

więcej

[ zamknij ]

EDATA POLSKA Sp. z o.o.
EDATA POLSKA Sp. z o.o.jest spółką córką tureckiego lidera rynku fiskalnego Edata International, należącego do międzynarodowej grupy kapitałowej Akfa Holding.  

więcej

[ zamknij ]

EMC Computer Systems Poland Sp. z o.o.
EMC Computer Systems Poland Sp. z o.o. jest światowym liderem pomagającym firmom i dostawcom usług informatycznych przekształcać ich infrastrukturę IT i dostarczać ją w modelu IT as a service. Podstawę tej transformacji stanowi cloud computing. Innowacyjne produkty i usługi EMC przyspieszają transformację informatyki w kierunku chmury, pomagając działom IT przechowywać, zarządzać, zabezpieczać i analizować najcenniejszy zasób w firmie – dane – w bardziej elastyczny, bezpieczny i tani sposób.

więcej

[ zamknij ]

Facebook
 

więcej

[ zamknij ]

Google Poland sp. z o.o.
Google Globalna firma technologiczna, założona w 1998 r. obecnie będąca jedną z najbardziej znanych na świecie marek. Rozwiązania technologiczne Google obejmują popularne narzędzia wyszukiwania internetowego, programy reklamowe, aplikacje, systemy komunikacji mobilnej i systemy operacyjne.  

więcej

[ zamknij ]

IBM Polska Sp.z o.o.
Firma IBM w 2011 r. obchodziła stulecie swojego istnienia. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie informatyczne      

więcej

[ zamknij ]

Infratel
Infratel Operator Infrastrukturalny Sp. z o.o. należy do Grupy Technitel Polska. Firma działa w branży telekomunikacyjnej na kilku polach. Oferuje kompleksowe usługi dla jednostek samorządów terytorialnych w zakresie zarządzania infrastrukturą telekomunikacyjną (sieci telekomunikacyjne miedziane i światłowodowe naziemne i podziemne, telekomunikacyjne urządzenia aktywne wraz z urządzeniami zasilającymi, radiowe stacje bazowe zrealizowane w różnych technologiach). Firma świadczy także usługi dzierżawy infrastruktury telekomunikacyjnej (miejsce w kanalizacji telekomunikacyjnej, ciemne włókna) oraz usługi dzierżawy łączy cyfrowych innym operatorom na obszarze Polski.

więcej

[ zamknij ]

Innergo Systems Sp. z o.o.
Integrator i dostawca usług ICT. Zespół Innergo tworzą profesjonaliści zajmujący się projektowaniem, wdrażaniem oraz obsługą systemów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych.  

więcej

[ zamknij ]

Intel Technology Poland Sp. z o.o.
Intel - jest światowym liderem w dziedzinie komputerowej innowacji. Firma opracowuje i buduje technologie, które stanowią fundament urządzeń komputerowych współczesnego świata. Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresami newsroom.intel.com i blogs.intel.com.  

więcej

[ zamknij ]

Kamp Sp z o.o.
KAMP Sp. z o.o. od 2000 roku zajmuj się usługami internetowymi (hosting, administracja stron, tworzenie stron www) oraz leasingiem maszyn oraz urządzeń  

więcej

[ zamknij ]

MCX Telecom Sp. z o.o. S.K.A
MCX Telecom Sp. z o.o. realizuje złożone projekty teleinformatyczne. Autorskie rozwiązania i współpraca zmiędzynarodowymi partnerami zapewnia klientom firmy dostęp do najnowszych technologii. Oferta firmy obejmuje Unified Communications, System Zintegrowanej Łączności Dyspozytorskiej,systemy wideokonferencji, usługi serwisowe oraz SaaS.

więcej

[ zamknij ]

Microsoft
Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą usług i urządzeń dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych, które pomagają w pełni realizować ich potencjał.    

więcej

[ zamknij ]

Novandum Consulting Sp. z o.o.
Novandum Consulting Sp. z o.o.jest firmą konsultingową i finansową założoną i w 100 % kontrolowaną przez jej prezesa, Cristiano Pinzauti.

więcej

[ zamknij ]

Computrain
OSI CompuTrain SA istnieje od 1995 roku i dostarcza usług związanych z edukacją i technologią. Firma oferuje usługi w obszarze e-learning obejmujące przetwarzanie treści, wdrożenia platform e-learning, portali kompetencji i narzędzi społecznościowego uczenia. Firma realizuje również projekty kształcenia informatycznego dla polskiej oświaty.  

więcej

[ zamknij ]

Plagiat.pl
Plagiat.pl jest twórcą i właścicielem jedynego w Polsce powszechnie stosowanego internetowego systemu antyplagiatowego. Z usług ochrony antyplagiatowej korzysta ponad 140 polskich uczelni, w tym największe i najbardziej renomowane. Klientami Plagiat.pl są także szkoły ponadpodstawowe, firmy komercyjne, wydawnictwa oraz instytucje publiczne, w tym Najwyższa Izby Kontroli, prokuratury i sądy.

więcej

[ zamknij ]

Sygnity
Sygnity S.A. oferuje pełen zakres usług informatycznych dla dużych, średnich i małych przedsiębiorstw oraz instytucji administracji publicznej. Dostarcza nowoczesne rozwiązania własne oraz czołowych międzynarodowych firm informatycznych. Do podstawowych obszarów działalności firmy należą: doradztwo informatyczne, produkcja i wdrażanie oprogramowania, integracja rozwiązań, audyt i testowanie oprogramowania, dostarczanie infrastruktury informatycznej, outsourcing IT  

więcej

[ zamknij ]

ZSK Sp. z o.o.
Firma jest jednym z czołowych integratorów systemów teleinformatycznych. Zapewniaklientom kompleksowe i nowoczesne rozwiązania informatyczne, teleinformatyczne oraz rozwiązania dla automatyki budynkowej.Jej klientami są: administracja państwowa i samorządowa, służby mundurowe, porty lotnicze, przemysł, budownictwo, bankowość, kultura i edukacja.

więcej

[ zamknij ]

Nasze priorytety

EFNI 2017: Świat na nowo Serdecznie zapraszamy do udziału w siódmej już edycji ....

więcej

Jak zostać członkiem?

Aby zostać członkiem ZPTC Lewiatan należy skontaktować się z biurem związku.

więcej

Informacje o związku

projekt i realizacja: strony internetowe kielce NET-atak.pl