Adres e-mail

Hasło

zapomniałeś hasło?

Władze

 

 

 

 

 

Prezes ZPTC Lewiatan: Tomasz Klekowski, Intel

Dyrektor Intela w regionie EMEA


Tomasz Klekowski funkcję dyrektora regionalnego na Europę Centralną i Wschodnią w Intel Corporation pełni od września 2006 roku. Związany zy zająć się rozwojem biznesu korporacyjnego na Litwie, Łotwie i w Estonii. Po branżą IT od 1994 roku, do zespołu Intela dołączył na początku 1998 roku, bdwóch latach przejął odpowiedzialność za sprzedaż firmy w dużych sieciach handlowych (retail) w Polsce. Od lipca 2002 piastował już stanowisko dyrektora sprzedaży OEM&Retail w regionie Europy Centralnej i Wschodniej, a od września 2004 był szefem kanału sprzedaży w regionie.

Tomasz Klekowski jest absolwentem wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Wśród różnorodnych hobby wymienianych przez Tomasza Klekowskiego dominuje sport.


 

Wiceprezes ZPTC Lewiatan: Piotr Marczuk, Microsoft

Dyrektor ds. Polityki Korporacyjnej

 

Piotr Marczuk jest absolwentem prawa Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie.

Do zespołu polskiego oddziału Microsoft dołączył w kwietniu 2008 roku. Pełni funkcję Dyrektora ds. Polityki Korporacyjnej, odpowiedzialnego za współpracę z przedstawicielami administracji publicznej, biznesu oraz organizacji pozarządowych. Piotr odpowiada również za wsparcie lokalnych oddziałów Microsoftu w zakresie współpracy z organami administracji w takich krajach jak Ukraina, Estonia, Łotwa, Litwa, Kazachstan, Grecja, Cypr oraz Malta. Od 1998 roku związany był zawodowo z firmą British American Tobacco, gdzie przez wiele lat zajmował różne stanowiska związane z polityką korporacyjną firmy. Od 2005 roku obejmował stanowisko Social Reporting Managera w Brukseli.

 

 


 

Wiceprezes ZPTC Lewiatan: Krzysztof Bulaszewski, IBM

Członek Zarządu IBM Polska Sp z o.o.


Absolwent Politechniki Warszawskiej. Na poczatku pracy zawodowej związany z rozwojem informatyki w przemyśle motoryzacyjnym. Od roku 1985 na kontraktach informatycznych poza Polską: dwa lata w Stanach Zjednoczonych (bankowowść, przemysł farmaceutyczny) i w cztery lata w Kuwejcie (centralny ośrodek rządowy). Pełnił kluczową rolę w odbudowie (disaster recovery) rządowych systemów informatyczych Kuwejtu po wojnie z Irakiem (1991). W firmie IBM Polska od roku 1991. Specjalista i lider technologii mainframe w Polsce. W latach 2003-2009 dyrektor Systems and Technology Group odpowiedzialny za rozwój rynku serwerów i pamięci masowych. W latach 2009-2011 dyrektor operacyjny firmy.

 

 

 Wiceprezez ZPTC Lewiatan: Jakub Turowski, Facebook

Jakub Turowski - Head of Public Policy Facebook, Poland


Aby wspierać rozwój internetu i rozwiązań cyfrowych w Polsce, Jakub odpowiada za budowę relacji pomiędzy Facebookiem a ustawodawcami, regulatorami, organizacjami pozarządowymi i innymi społecznościami zainteresowanymi szerokim spektrum tematów związanych z Internetem.

Jakub ma za sobą 12 letnie doświadczenie w pracy związanej z regulacjami i gospodarką cyfrową. Przed dołączeniem do Facebooka, Jakub odpowiadał za rozwój i zarządzenie działem Public Policy and Regulatory Affairs u operatora kablowego UPC Polska.

Podczas swojej kariery, Jakub miał możliwość współpracy z kluczowymi interesariuszami i decydentami w Polsce i Brukseli promując wartość dodaną, którą Internet i cyfrowa gospodarka oferują dla polskiego społeczeństwa.

Międzynarodowe doświadczenie w zakresie gospodarki cyfrowej Jakub zdobył między innymi w Brukseli, pracując przez 4 lata dla Belgacomu nad agendą cyfrową i regulacjami europejskimi.

Jakub również pracował w firmie konsultingowej PwC i jest absolwentem icHEC Brussels Management School.

Rada nadzorcza:

    Przewodniczący: Aleksander Szwarc, KAMP
     
  • Łais Sławomir, OSI CompuTrain
  • Pinzauti Cristiano, Novandum
  • Rodziewicz Rafał, Technitel 

Nasze priorytety

Celem Związku jest promowanie transformacyjnej roli ICT w rozwoju gospodarki i społeczeństwa, roli daleko wykraczającej poza tradycyjną formułę wspierania podstawowej działaln.

więcej

Jak zostać członkiem?

Aby zostać członkiem ZPTC Lewiatan należy skontaktować się z biurem związku.

więcej

Informacje o związku

projekt i realizacja: strony internetowe kielce NET-atak.pl