Adres e-mail

Hasło

zapomniałeś hasło?

EFNI 2017

EFNI 2017: Świat na nowo

Serdecznie zapraszamy do udziału w siódmej już edycji Europejskiego Forum Nowych Idei, które odbędzie się w dniach 27-29 września br. w Sopocie.

Temat tegorocznego Forum to: Globalizm, bilateralizm, patriotyzm gospodarczy? Wyzwania dla społeczeństw i biznesu.

Ideą konferencji jest wypracowanie pomysłów na silną Europę i konkurencyjną gospodarkę, otwartą na trendy cywilizacyjne i technologiczne. Wspólnie z przedsiębiorcami z różnych krajów, politykami, decydentami, przedstawicielami świata nauki, mediów i kultury, będziemy dyskutować o tym, jak sprostać wyzwaniom, z którymi w tym kontekście mierzą się nasze społeczeństwa.

Wśród głównych tematów tegorocznego Forum poruszane będą takie kwestie jak odrodzenie patriotyzmu gospodarczego, wpływ Brexitu na Unię Europejską, stan Partnerstwa Transatlantyckiego, przyszłość PKB jako podstawowego wskaźnika oceny polityki gospodarczej, rosnąca wszechwładza mediów społecznościowych, potrzeba przeciwdziałania tzw. fake news, cyberbezpieczeństwo, gospodarka o obiegu zamkniętym, inwestowanie w niestabilnym środowisku czy przyszłość rynku cyfrowego.

Po raz kolejny zapraszamy do wspólnej debaty i zachęcamy do zapisania daty EFNI 2017 w Państwa kalendarzach.

 

Program znajdziecie Państwo pod linkiem Program EFNI 2017

W załączniku znajdziecie Państwo ofertę specjalną dot. Udziału w Forum.

Więcej informacji o EFNI 2017 pod adresem: www.efni.pl

Lista plików do pobrania

pdf

188.07 KiB

Nasze priorytety

Celem Związku jest promowanie transformacyjnej roli ICT w rozwoju gospodarki i społeczeństwa, roli daleko wykraczającej poza tradycyjną formułę wspierania podstawowej działaln.

więcej

Jak zostać członkiem?

Aby zostać członkiem ZPTC Lewiatan należy skontaktować się z biurem związku.

więcej

Informacje o związku

projekt i realizacja: strony internetowe kielce NET-atak.pl