Adres e-mail

Hasło

zapomniałeś hasło?

Start konkursu Nagrody NEW@POLAND

To już dziesiąta edycja nagrody NEW@POLAND, ustanowionej przez Związek Pracodawców Technologii Cyfrowych LEWIATAN. Nagroda promuje działania na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego i technologicznej innowacyjności w Polsce, skupiając się na projektach, które w największym stopniu zmieniają sposób organizacji państwa i oferowania usług publicznych. Nagrodą będą uhonorowane firma lub organizacja, która w ciągu ostatnich dwóch lat zrealizowała projekt informatyczny dla administracji publicznej, wnoszący najwięcej wartości dla użytkowników i zasadniczo zmieniający sposób oferowania usług publicznych. Wybór laureatów wspiera Kapituła Nagrody NEW@POLAND złożona z powszechnie szanowanych przedstawicieli nauki i biznesu w tym prof. Michał Kleiber i prof. Witold Orłowski, prof. Andrzej Koźmiński, prof. Michał Goliński, red. Edwin Bendyk


Wręczenie Nagrody nastąpi w dniu 28 września w Sopocie w trakcie konferencji Europejskie Forum Nowych Idei zorganizowanej przez Konfederację Lewiatan.

 


Termin zgłaszania projektów do Nagrody to 10 września 2017.

 


Serdecznie zapraszamy do nominowania kandydatów do tegorocznej edycji.

 

Poniżej w załącznikach umieszczamy formularz zgłoszeniowy oraz regulamin

Lista plików do pobrania

doc

35 KiB

doc

32.5 KiB

Nasze priorytety

Celem Związku jest promowanie transformacyjnej roli ICT w rozwoju gospodarki i społeczeństwa, roli daleko wykraczającej poza tradycyjną formułę wspierania podstawowej działaln.

więcej

Jak zostać członkiem?

Aby zostać członkiem ZPTC Lewiatan należy skontaktować się z biurem związku.

więcej

Informacje o związku

projekt i realizacja: strony internetowe kielce NET-atak.pl