Adres e-mail

Hasło

zapomniałeś hasło?

Polsko-Niemiecki Szczyt Biznesu

Szanowni Państwo,


W tym roku mija 25. rocznica podpisania Traktatu o Przyjaźni i Dobrym Sąsiedztwie. Z tej okazji zapraszamy na Polsko-Niemiecki Szczyt Biznesu, który odbędzie się 15 czerwca 2016 r. W konferencji udział wezmą wybitne postaci życia gospodarczego i biznesu, w sumie ponad 300 uczestników z kraju i z zagranicy, m.in. z BDI (Federacja Niemieckiego Przemysłu) i BDA (Konfederacja Niemieckich Związków Pracodawców) – naszych siostrzanych organizacji niemieckich.


Od ponad 20 lat Niemcy są najważniejszym partnerem handlowym Polski. Jednocześnie zajmujemy siódmą pozycję w niemieckim eksporcie i imporcie – wyprzedzamy takich partnerów Niemiec, jak Szwajcaria, Belgia, Hiszpania i Rosja.

Szczyt jest okazją do podsumowania tego, co udało się nam wspólnie osiągnąć, a także do konstruktywnej dyskusji na temat przyszłości i wyzwań dla naszych krajów, także w kontekście europejskim.

Liczymy na Państwa udział, zapraszamy serdecznie!

 

Program do obejrzenia i pobrania w załączniku

 

Rejestracja ON-LINE

 

KONTAKT
Konfederacja Lewiatan | tel. (22) 55 99 940, e-mail: recepcja@konfederacjalewiatan.pl
www.konfederacjalewiatan.pl

Lista plików do pobrania

pdf

214.28 KiB

Nasze priorytety

Celem Związku jest promowanie transformacyjnej roli ICT w rozwoju gospodarki i społeczeństwa, roli daleko wykraczającej poza tradycyjną formułę wspierania podstawowej działaln.

więcej

Jak zostać członkiem?

Aby zostać członkiem ZPTC Lewiatan należy skontaktować się z biurem związku.

więcej

Informacje o związku

projekt i realizacja: strony internetowe kielce NET-atak.pl